Головна » 2013 » Вересень » 19
Сьогодні, 19 вересня в Запоріжжі ,відбулась нарада керівників фізичного виховання ВУЗів 1-2 рівнів акредитації Мінагрополітики України з питань підведення підсумків 23 обласної спартакіади студентів та затвердження графіку змагань на наступний учбовий рік. Переможцем спартакіади ,як і торік ,став Відокремлений спеціальний підрозділ «Мелітопольський коледж Таврійського державного агро-технологічного університету», викладач фізичного виховання Борис Мохарєв, друге місце посів Оріхівський сільськогосподарський Технікум( виклада Володимир данник) , третї місце -ВСП« Бердянський коледж Таврійського державного агро-технологічного університету» ( Ніна Шумілова ). Призери нагороджені кубками , дипломами обласної організації ВФСТ «Колос» та вимпелами від ЦР ВФСТ «Колос» .

Переглядів: 495 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 19.09.2013 | Коментарі (0)

Гуляйпільський район

На Центральному стадіоні міста «Сільмаш»14 вересня, за участі народного депутата від Партії Регіонів Олександра Дудки, відбулось відкриття турнікового комплексу.

На двох майданчиках з пляжного волейболу проводився районний турнір.

На бігових доріжках проводились районні змагання з легкоатлетичного кросу у двох вікових категоріях присвячені Дню міста. На дистанції 400 метрів переможцями стали: Купріянова Олександра із села Верхня Терса з результатом 1 хв.24 сек., на 2 місці- Курман Софія( ЗОШ №1) з результатом 1. ... Читати далі »
Переглядів: 1111 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 19.09.2013 | Коментарі (0)