Головна » 2015 » Березень » 19 » «Імперія юних талантів»
12:05
«Імперія юних талантів»
З 06 по 08 березня 2015р. в спорткомплексі «Меридіан» міста Києва вп’яте відбулася відкрита першість з художньої гімнастики спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (школа Дерюгіних) «Імперія юних талантів», в якій брали участь більш ніж 500 гімнасток з 55 команд усіх областей України. Змагання проходили на гімнастичному килимі світового рівня, на якому проводилися Чемпіонати світу та Європи серед дорослих. У кожній віковій групі змагалися по 30-35 спортсменок. Гімнасток оцінювали чотири бригади суддів, бали підсумовували з урахуванням предмета, виконання деталей, артистизму. Номінувалися вікові категорії 1999-2007 років народження. Програма спортивного турніру передбачала виступи у двох номінаціях, учасниці спочатку виконували звичайні вправи, а потім композиції з предметами (скакалка, обруч, м'яч, булава, стрічка). Три дні знадобилося, аби судді оцінили майстерність усіх учасниць конкурсу, причому виступи тривали майже без перерви весь день. В цих змаганнях брали участь і гімнастки Запорізької обласної комплексної школи «Колос». Найкращий результат показала одна з наймолодших учасниць першості Данько Мілана , посівши 2 місце. У своїх вікових групах Зайцева Марія посіла призове 12-е місце, Божченко Мілана – вибороли 9-е місце, Пуртова Мілана – 7 місце, Шмагіна Катерина – 6 місце . До змагань спортсменок підготувала тренер-викладач відділення з художньої гімнастики ЗОК ДЮСШ «Колос» Яна Шаріпова.
Переглядів: 640 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0