Головна » 2015 » Березень » 23
З метою покращення спортивно-масової роботи серед населення та популяризації футзалу в районі, протягом січня-березня у спортивному залі Куйбишевської ЗОШ I-III ст. №2, що на Запоріжжі, проходили матчі районної першості з футзалу, в яких цього року прийняли участь 14 дорослих та 14 юнацьких команд. В суботу 14 березня відбулись вирішальні ігри змагань, які визначили переможців та призерів турніру. У юнацькій першості переможцями стала команда ”Бізон” смт.Куйбишеве (тренер Голінько Юрій), II місце виборола команда ”Олімп” с.Смирнове (тренер Табія Олег), III місце посіла команда ”Вершина” с.Вершина (тренер Ротко Анатолій). Кращим бомбардиром серед юнаків став Бараніченко Ігор з команди Олімп” (8 м’ячів у фінальній частині змагань); кращим нападником визнано Гарниша В’ячеслава з команди ”Бізон”; кращий воротар - ... Читати далі »
Переглядів: 478 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 23.03.2015