Головна » 2015 » Березень » 30
21-22 березня в селі Заповітне Кам'янсько-Дніпровського району,Запорізької області відбулись змагання з вільної боротьби в залік обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», що проводиться під егідою обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України. Змагання проходили як серед юнаків, так і серед дівчат. Сім районів взяли в ньому участь. В командному заліку переможцями стала команда борців Кам'янсько-Дніпровського району (тренер Сергій Грепечук), другу сходинку посіли спортсмени Мелітопольського району ( тренери Михайло Зайцев, Руслан Куксов, Володимир Соболь), третє місце у Чернігівського району (тренер Сергій Макаренко). В особистому заліку переможцями у свої вікових категоріях стали: Дівчата: 1. 30кг. Куковінець Хрестина Чернігівський р-н. 2. 32 кг. Малошенко Віолета Чернігівський р-н. 3. 34 кг. Грепечук Дарина Кам'янсько-Дніпровський р-н. 4. 37 кг. Курганова Альона Мелітопольський р-н. 5. 40 кг. Коваль Олександра Кам'янсько-Дніпровський ... Читати далі »
Переглядів: 550 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 30.03.2015