Головна » 2015 » Березень » 02
З 27 лютого по 1 березня 2015 року у м. Київ в спорткомплексі НМУ імені О.О.Богомольця проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків (двоборство) та дівчат (ривок) 1997-99 років народження. У всеукраїнських змаганнях взяли участь 28 команд з регіонів України. У складі Запорізької області виступили вихованці Мелітопольської районної ДЮСШ під керівництвом Заслуженого тренера України Кубрака Сергія Івановича. Результати гирьовиків Мелітопольської районної ДЮСШ: У ваговій категорії до 65 кілограмів Царан Олександр посів ІІ місце, а Данилевський Сергій – ІІІ місце. Серед студентів срібним призером став Кубрак Іван (у ваговій категорії до 60 кг) Серед дівчат у ваговій категорії до 50 кг. першу сходинку посіла Нескреба Маргарита у ривку піднявши шістнадцяти кілограмову гирю 101 раз. В загальнокомандному за ... Читати далі »
Переглядів: 534 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 02.03.2015

Перший весняний день став початком змагань обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» в 24 раз. Цього року вона присвячена 65-й річниці з дня заснування фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. Учасників вітали Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков, голова Вільнянського СФОК «Колос» Ігор Пілявський. На змагання з волейболу серед юнаків прибуло дев`ять команд. Вони були розподілені на три групи, де грали за коловою системою в трьох спортивних залах міста. ... Читати далі »

Переглядів: 560 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 02.03.2015