Головна » 2013 » Червень » 13 » Результати 3-го туру відкритої першості з футболу
12:21
Результати 3-го туру відкритої першості з футболу
Зігравши напередодні 3-й тур,команди завершили перше коло відкритої першості Запорізької обласної організації ВФСТ "Колос" АПК України з футболу.
Розпочався 3-й тур в понеділок матчем у Вільнянську між командами "СВ-Колос" та "Енергія".Вже на 3-й хвилині енергодарці вдало виконали стандартне положення і відкрили рахунок.До 25 хвилини все для гостей матчу складалось добре.Після чергового виконаного стандарту,але вже вільняньцями,неузгодженістю діями захисників скористався Сосна Дмитро та проштовхнув м`яч у ворота суперників.На перерву команди пішли за нічийного рахунку.Але вже на початку другого тайму напротязі 10 хвилин м`яч ще двічі побував в воротах гостей.Енергодарці пішли відігруватись,мали кілька добрих нагод забити,але відквитали тільки один гол.Тож загальний рахунок 3-2 на користь Вільнянської команди,яка після першого кола утримує в своїй групі перше місце.
У вівторок, після перемоги команди "ЗОК ДЮСШ Колос-Степной" в гостях над командою "Таврія-Скіф"(с.Роздол) з рахунком 2-1,боротьба в цій групі загострилася ще більше.Програвавши по ходу зустрічі 0-2,михайлівці гідно чинили опір,але не забивши одинадцятиметровий, відіграли тільки один м`яч та потерпіли другої поразки в першості.
В іншій групі несподівано для всіх першу перемогу одержала команда "Азовець"з Кирилівки з рахунком 4-2 над підопічними Сергія Хорошуна - командою ДЮСШ "Михайлівка".Перші очки для кирилян. В слідуючому турі їм будуть протистояти грізні та розлючені суперники з Мелітопольської РДЮСШ.

Настрій мелітопольцям зіпсувала команда ДЮСШ "Приазовське".Забивши першими,та маючи ще декілька стовідсоткових нагод господарі під занавіс першого тайму пропустили гол з пенальті.Але вже на початку другого самі ж не скористалися такою нагодою.Тарабрін Віктор невдало реалізував одинадцятиметровий,відправивши м`яч точнісінько в руки голкіперу приазовців.За це господарі і поплатилися,отримавши під занавіс зустрічі другий гол в свої ворота.Тож команда Вадима Лобинцева поки йде без поразок та впевнено очолює свою групу.

До вашої уваги повний звіт про зіграні матчі 3-го туру та турнірні таблиці в групах після першого кола:

1)«СВ-Колос» (м.Вільнянськ) -«Енергія» (м. Енергодар) - 3-2(1-1)
голи(хвилини):Сосна(25),Коваленко(36),Крюков(45) - Стрельчук(3),Язожи(68)
попередження:Сагайдак(55)-(СВ) - Холод(45)
2)«Таврія-Скіф» (с.Роздол) - «ЗОК ДЮСШ Колос - Степной» (с.Заповітне) - 1-2(0-2)
голи:Іванов(59) - Костюк(3),Попович(33)
на 50 хв.Дворнік(Таврія) - не реалізував пенальті
попередження:Дворнік(59)-(Таврія) - Попович(51) -(ЗОК ДЮСШ Колос)
3)«ДЮСШ Михайлівка» (с.Михайлівка) - «Азовець»(с. Кирилівка) - 2-4 (1-2)
голи:Соломеншин(6),Дупін(68) - Журавель(8,44),Коваль(30),Чабанов(67)
попередження:Шульга(41) - (Азовець)
4)«Мелітопольська РДЮСШ»(с.Костянтинівка) - «ДЮСШ Приазовське»(с.Нововасилівка) - 1-2(1-1)
голи:Катадзе(20) - Муцараєв(+32),Канаров(62)