Головна » Архів матеріалів
Переглядів: 508 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 23.01.2012 | Коментарі (0)

24 грудня у м. Вільнянську завершився чемпіонат обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жінок та чоловіків (ветерани 40 років та старше).
Переможцями у жінок стала команда Михайлівського району, другі за вільнянцями, третє місце виборола команда м. Дніпрорудного.
У чоловіків боротьба за призові місця тривала до кінця змагань. Перше місце, без єдиної поразки, виборола збірна команда Пологівського та Оріхівського районів. Одразу три ком ... Читати далі »
Переглядів: 562 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 26.12.2011 | Коментарі (0)

3-4 грудня в м. Дніпрорудне пройшов другий тур обласної першості ВФСТ "Колос" з волейболу. У чоловіків (ветерани) лідери, збірна Оріхів-Пологи, здобули перемогу над вільнянцями. У жінок лідирують михайлівські та вільнянські спортсменки.
Останній тур відбудеться 24 грудня у м. Вільнянську

... Читати далі »
Переглядів: 504 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 05.12.2011 | Коментарі (0)

26 листопада 2011 року в Якимівці стартувала першість обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу. Змагалися жіночі команди та чоловіки ветерани 40 років та старше.
В перших двох іграх без поразок розпочали чоловіча команда Оріхівського району, у жінок - команди Якимівького та Михайлівського районів.
Наступний тур змагань відбудеться 3 грудня в м. Дніпрорудне.
Переглядів: 511 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 28.11.2011 | Коментарі (0)

На турнірі сільських боксерів-юніорів в м. Балаклава, який проходив 8-12 листопада з метою прешого етапу відбору до Чемпіонату Європу. Спортсмен Запорізької районної ДЮСШ "Колос" Денис Васильєв у ваговій категорії 63кг. посів друге місце (тренер Ігор Байрак)
Переглядів: 516 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 14.11.2011 | Коментарі (0)

10-13 листопада у м. Ворохта Івано-Франковської області проходили Всеукраїнські сільські спортивні ігри ВФСТ "Колос» на Краще спортивне село України серед сільських та селищних рад, присвячені Дню працівника сільського господарства.

На урочистому відкритті навчально-спортивної бази «Україна» були представлені всі 25 обласних організацій. Запоріжців представляли фізкультурники Михайлівської сільської ради Вільнянського району ( сільський голова Володимир Вишинський) Завдяки його зус ... Читати далі »
Переглядів: 973 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 14.11.2011 | Коментарі (0)

На чемпіонаті України з карате кіокушинкан серед дітей та молоді, який проходив 5-6 листопада в м. Тернопіль вдало виступили спортсмени Кирилівської ДЮСШ «Азовець». Три перших місця вибороли: в категорії 14-15 років Гуртовий Олександр (вагова категорія 60-65кг.), вікова категорія 12-13 років Варламов Олександр (в/к 35-40кг.) та Шершньов Віталій ( 8-9 років, в/к до 30 кг.). Своїми успіхами спортсмени завдячні тренеру Руслану Галигіну.
Переглядів: 536 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 08.11.2011 | Коментарі (0)

3-4 листопада 2011 року в м. Мелітополі відбулись змагання обласної спартакіади серед студентів ВУЗів I-II рівнів акредитації Мінагрополітики України з баскетболу серед юнаків, настільного тенісу та легкоатлетичного кросу.
Серед баскетболістів перемогу святкували берданці, друге місце за мелітопольцями, треті – горіхівці.
З настільного тенісу перемогу здобули бердянські спортсмени, другі – господарі, треті – василівці.
У змаганнях з легкоатлетичного кросу (на дистанціях 2000 та 3000 метрів у юнаків та 500 і 1000 метрів у дівчат) перемогли студенти Мелітопольського коледжу Таврійського агротехнологічного університету, друге посіли легкоатлети Ногайського коледжу Таврійського агротехнологічного університету м. Приморська, треті – Бердянський коледж Таврійського агротехнологічного університету.
За підсумками п’яти видів програми лідирують студенти з Бердянська.
Переглядів: 473 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 04.11.2011 | Коментарі (0)

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед молодших кадетів , який розпочався у м. Львові вдало стартували спортсмени К-Дніпровської районної ДЮСШ «Колос» . Вихованки тренера Олександра Грепечука Ілона Іващенко у ваговій категорії до 52 кг. виборола перше місце, та Ірина Чаленко (57кг.) – 3 місце
Переглядів: 496 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 26.10.2011 | Коментарі (0)

22-23 жовтня в м. Біла Церква проходив Чемпіонат України з легкої атлетики. .В бігу на дистанції 1 кілометр спортсменка Запорізької районної ДЮСШ «Колос» Світлана Омельченко виборола третє місце.
Переглядів: 494 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 26.10.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 108 109 110 111 112 ... 121 122 »