Головна » 2014 » Лютий » 24
23 лютого в селищі Приазовське в групі "С" визначилися ще два фіналісти першості відокремленого підрозділу Центральної Ради ВФСТ «Колос» АПК України «Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловіків.
Ними стали команди з селища Приазовського та міста Пологи.Остання тільки за рахунок кращої різниці м`ячів зайняла в групі перше місце, але обидва колективи вийшли до фінальної частини змагань з трьома золотими очками кожен.
Тож у фіналі шість найсильніших команд (а це, крім вищезгаданих двох,- команди міст Гуляйполя, Дніпрорудного, К-Дніпровської та селища Веселого) визначатимуть переможця першості .
До Вашої уваги представлені результати та таблиця зіграних поєдинків неділі в групі "С":

... Читати далі »
Переглядів: 525 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)

19-22 лютого ц.р. в Сумах проходив зимовий чемпіонат України з легкої атлетики у закритих приміщеннях серед дорослих та молоді. Вихованець Запорізької районної ДЮСШ «Колос», член збірної команди України Сергій Калмиков ( тренери - ЗТУ Олександр Свириденко та Микола Мальцев) на дистанції 800 метрів виборов срібну нагороду серед молоді та посів четверта місце на цій же дистанції серед дорослих спортсменів.

Переглядів: 430 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)