Головна » 2012 » Травень » 29
25 травня в селищі Кирилівка проходила першість України з карате кіокушин та Коі- карате. Більше ста учасників прибули з різних куточків України - Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Рівне, Харків , Крим, Київської та Запорізької областей. На відкритті змагань голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков, за високі спортивні досягнення нагородив бронзового призера першості світу з карате кіокушин 2011 року Олександра Гуртового та його тренера Руслана Галигіна грамотами та подарунком. Спортсмени місцевої ДЮСШ «Азовець» вибороли на цих змаганнях три перших місця. А родзинкою змагань стали поєдинки в «тантанджутсу» - змагання з ножами.
Переглядів: 477 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 29.05.2012 | Коментарі (0)

27 травня в м. Оріхів ,під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» та приватного підприємства «Домофон-Люкс» проводився обласний турнір з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок присвячений Року спорту та здорового способу життя в Україні. У віковій категорії чоловіків до 40 років приймали участь 12 команд . Після шести проведених поєдинків перше місце вибороли волейболісти з Веселого – Тризна Микола та Міщенко Сергій, другими були гуляйпільці, третє теж веселівців. У чоловіків віком понад 40 років перемогли господарі, горіхівці, у складі Онищенка Олександра та Ігнатенка Олександра, друге місце посіли спортсмени Запорізького району, т ... Читати далі »
Переглядів: 547 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 29.05.2012 | Коментарі (0)

26 травня в селі Заповітне Камянко-Дніпровського району Запорізької області відбувся обласний юнацький турнір з футболу присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Шість команд виборювали головний приз турніру, який було організовано обласним товариством «Колос» за підтримки місцевого ТОВ «Степной». Всі команди в нагороду одержали продуктові набори , а кращі шість гравців нагороджені комплектами футбольної форми.
Переможцем турніру стала команда «Темп» міста Енергодара ( тренер Ігор Черненко) , друге місце посіла команда «Мегаполіс» -- - місто Запоріжжя, третє у господарів ... Читати далі »
Переглядів: 479 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 29.05.2012 | Коментарі (0)