Головна » 2012 » Травень » 29 » Сезон пляжного волейболу відкрито.
11:52
Сезон пляжного волейболу відкрито.

27 травня в м. Оріхів ,під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» та приватного підприємства «Домофон-Люкс» проводився обласний турнір з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок присвячений Року спорту та здорового способу життя в Україні. У віковій категорії чоловіків до 40 років приймали участь 12 команд . Після шести проведених поєдинків перше місце вибороли волейболісти з Веселого – Тризна Микола та Міщенко Сергій, другими були гуляйпільці, третє теж веселівців. У чоловіків віком понад 40 років перемогли господарі, горіхівці, у складі Онищенка Олександра та Ігнатенка Олександра, друге місце посіли спортсмени Запорізького району, третє - веселівського. У жіночій категорії до 30 років весь п’єдестал пошани у Вільнянських волейболістів. Переможці- Мельниченко Ксенія та Грузкова Катерина. А в категорії понад 30 років перше місце вибороли жінки з м. Дніпрорудного - Багмет Лариса та Пархоменко Наталія. Всі призери нагороджені грамотами та пам’ятними медалями.Наступні змагання з цього виду спорту для сільських спортсменів пройдуть на узбережжі Азовського моря ,в селищі Кирилівка , 2-3 червня там змагатимуться юнаки та дівчата 1996 -1999 років народження.
Переглядів: 548 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0