Головна » 2019 » Березень » 25 » Визначено переможця фінальних змагань обласної спартакіади з футзалу!
13:09
Визначено переможця фінальних змагань обласної спартакіади з футзалу!
22-23 березня у спортивному залі міста Пологи пройшли фінальні змагання XXVIIІ обласної спартакіади сільських школярів під гаслом "Хто ти, майбутній олімпієць?" з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження. Yes У фінальній стадії найсильнішого визначали шість кращих команд області: Пологівського, Мелітопольського, Василівського, Веселівського районів та Приморської і Оріхівської об’єднаних територіальних громад. Жеребом команди були розділені на дві групи, ігри в яких проходили за коловою системою. Yes В результаті проведених поєдинків переможцями своїх груп стали команди Василівського та Пологівського району, які у фінальному двобої визначали переможця обласної спартакіади з футзалу серед юнаків даної вікової групи. В запеклому та видовищному матчі перемогу здобули підопічні Андрія Мицика – команда Василівського району. Yes Господарі майданчику під керівництвом Віктора Кулініча та Дениса Удода таким чином посіли другу сходинку. Yes Бронзові нагороди дістались спортсменам Приморської ОТГ (тренер Владислав Хіцай), Yes які перемогли представників Оріхівської ОТГ (тренер Андрій Гордик). Yes П`яте місце у Веселівського району (тренер Руслан Мірошник), Yes шосте - у Мелітопольського (тренери Володимир Федорець та Олександр Перебийніс). Yes Переможця та призерів обласної спартакіади голова ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков нагородив грамотами та медалями обласного товариства, а всі команди-учасниці отримали пам’ятні календарі ГО ВФСТ «Колос». Yes Yes
Переглядів: 478 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0