Головна » 2019 » Березень » 5 » Новомиколаївка приймала змагання з настільного тенісу
11:47
Новомиколаївка приймала змагання з настільного тенісу
02 березня в спортивному залі ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ №1 була проведена особиста першість Громадської організації «ВФСТ «Колос»» у Запорізькій області» з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок. В змаганнях прийняли участь 16 учасників. Yes Ігри проходили в цікавій та напруженій боротьбі. У підсумку місця у вікових категоріях розподілилися наступним чином: у дівчат перше місце виборола Злата Андрєєва, друге - Олександра Третяк, третє - Анна Поставна; у юнаків перше місце у Данила Котелевського, друге у Володимира Матвєєва; у жінок перемогу здобула Світлана Голуб, друге місце у Тетяни Чорнобаєвої, третє у Злати Андрєєвої; у чоловіків на першому місці Павло Нечет, другим став Ігор Біленко, на третьому ветеран спорту, ініціатор та спонсор цього та інших заходів з настільного тенісу Григорій Козаков. За вагомий внесок та популяризацію настільного тенісу серед сільських мешканців останнього було нагороджено подякою від Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Запорізькій області». Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами, подарунками та спортивною атрибутикою від відділення Національного олімпійського комітету в Запорізькій області. Yes
Переглядів: 343 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0