Головна » 2014 » Липень » 08

02 та 04 липня були зіграні два останні тури відкритої першості відокремленого підрозділу ЦР ВФСТ «Колос» «Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України» з футболу серед юнаків 2000 року народження та молодше, за результатами яких був виявлений переможець даних змагань. Ним стала команда «Ізвєстія» з Веселівського району Запорізької області. Вже в передостанньому турі команда Сергія Сазонова забезпечила собі чемпіонське звання, обігравши найближчих своїх переслідувачів команду «СВ-Колос» (тренер Дмитро Крошен) з Вільнянську з рахунком 4-2. Тож вільнянці вдовольнились другою сходинкою турніру, третіми стали підопічні Сергія Шершньова – перспективна і талановита команда «Таврія-Скіф» (с.Роздол, Михайлівський район). В останньому турі, який вже ніяк не впливав на турнірне становище команд, михайлівці дали бій майбутнім чемпіонам, зігравши результативну нічию – 2-2. Четверту сходинку посіли ф ... Читати далі »

Переглядів: 600 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 08.07.2014 | Коментарі (0)