Головна » 2014 » Липень » 8 » Визначено чемпіона першості Запорізького «Колоса» з футболу
14:08
Визначено чемпіона першості Запорізького «Колоса» з футболу

02 та 04 липня були зіграні два останні тури відкритої першості відокремленого підрозділу ЦР ВФСТ «Колос» «Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України» з футболу серед юнаків 2000 року народження та молодше, за результатами яких був виявлений переможець даних змагань. Ним стала команда «Ізвєстія» з Веселівського району Запорізької області. Вже в передостанньому турі команда Сергія Сазонова забезпечила собі чемпіонське звання, обігравши найближчих своїх переслідувачів команду «СВ-Колос» (тренер Дмитро Крошен) з Вільнянську з рахунком 4-2. Тож вільнянці вдовольнились другою сходинкою турніру, третіми стали підопічні Сергія Шершньова – перспективна і талановита команда «Таврія-Скіф» (с.Роздол, Михайлівський район). В останньому турі, який вже ніяк не впливав на турнірне становище команд, михайлівці дали бій майбутнім чемпіонам, зігравши результативну нічию – 2-2. Четверту сходинку посіли футболісти Мелітопольської РДЮСШ ( тренер Володимир Федорець). На п`ятому місці – наймолодша команда першості тренера Анатолія Дєдушева – «Аскон» з селища Якимівки. Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України» щиро дякує всім командам-учасницям за участь в першості та бажає подальших успіхів та процвітання всім футболістам та їх тренерам!!!

Результати двох останніх турів, остаточна турнірна таблиця, та список найкращих бомбардирів наведена нижче.

9 ТУР

«Аскон» (сел.Якимівка) 0-3 Мелітопольська РДЮСШ» ( Меліт. р-н)

Забиті м`ячі : Пчеляков 7, Таран 52, Овсянников 69

«Ізвєстія» (сел.Веселе) 4-2 «СВ-Колос» (м.Вільнянськ)

Забиті м`ячі : Аксенчук +5, Кисільов 11, Будко 19,43 – Сагайдак + 36, Матюха 56

10 ТУР

«Таврія-Скіф» (с.Роздол, Михайлівський р-н) 2-2 «Ізвєстія» (сел.Веселе)

Забиті м`ячі : Стеблюк 23, Заставський 40,- Тян 37, Кисільов 58

«СВ-Колос» (м.Вільнянськ) 3-0 «Аскон» (сел.Якимівка) Чемпіони першості - команда "Ізвєстія" Срібні призери - команда "Таврія-Скіф" Бронзові призери - команда "СВ-Колос" Тренер Чемпіонів - Сергій Сазонов Кращий бомбардир першості - Кирило Кисільов (10 забитих м`ячів)

Переглядів: 601 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0