Головна » 2013 » Липень » 02
28-29 червня в м. Оріхів, під егідою обласної організації ВФСТ «Колос» та органів місцевої влади, спонсорів пройшов Всеукраїнський турнір з пляжного волейболу «Конка-2013» серед чоловіків та жінок.
Вперше на турнір, який зібрав 37 команд сільських районів нашої області ,завітали представники з Полтавської та Дніпропетровської областей. Доречно сказати, що сусіди з Новомосковська ( Деревянко Ігор та Федоренко Руслан - на фото нижче)

дійшли до фіналу у чоловіків і поступились в напруженій боротьбі бердянцям (Микола Дереча та Микита Каліберда), які і вибороли почесний кубок та медалі.

Серед ветеранів переможцем стала змішана пара - Онищенко Олександр (Оріхів) та Геннадій Прокопенко( Бердянськ)-на фото нижче.