Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Визначились переможці та призери відкритої обласної першості з футболу.
14:49
Визначились переможці та призери відкритої обласної першості з футболу.

17 жовтня в селищі Михайлівка були зіграні матчі останнього туру серед юнаків 2002-2003 років народження. Саме там і визначились переможець та призери відкритої обласної першості з футболу, яку проводе Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос». З результатом 19 очок, не маючи жодної поразки, чемпіоном першості з футболу серед юнаків 2002-2003 рр.н. стала команда «Темп» з міста Енергодар. Підопічним Ігоря Черненка в звітному турі потрібно було набрати хоча б одне залікове очко, аби забезпечити собі чемпіонство. І вони цього добились, зігравши в нічию з Токмацьким «Дизелістом». А ось боротьба за другу та третю сходинку була цікавою та непередбачуваною. З турнірної таблиці видно, що різниця між другим та шостим місцями складає всього три очки. Це говорить про те, що команди були майже рівні та мали однакові шанси на здобуття нагород. Та все ж більше пощастило Якимівському «Лиману» (тренер Валерій Усоян), який здобув дві перемоги над Мелітопольським «Арісом» та з результатом 13 очок посів другу сходинку першості. Всього одним балом «Лиману» в турнірній таблиці поступилась команда ДЮСШ «Дизеліст» з міста Токмак (тренер Артем Алєксєєв), яка в підсумку заслужено завоювала бронзові медалі. Переможця та призерів першості голова Запорізької обласної організації «Колос» Анатолій Земляков нагородив Кубками, медалями та грамотами. Приємно відзначити, що змагання відвідав заступник голови Запорізької обласної федерації футболу Віталій Ніколаєнко, який презентував кожній команді-учасниці по футбольному м`ячу та вручив набір футбольного інвентарю переможцю обласної першості. Результати зіграних матчів наведені нижче: Кінцева турнірна таблиця наведена нижче: Цього ж дня в Приморську було зіграно черговий тур серед юнаків 2004-2005 рр.н..З його результатами можна ознайомитись нижче: Свої чергові перемоги здобула команда Приазовської ДЮСШ. Підопічні Вадима Лобинцева демонструють стовідсотковий результат, набравши максимум очок у своїх матчах. До звання переможця змагань приазовців відділяє один заліковий бал. В наступному турі саме вони будуть у ролі господарів поля, а сподіватись на втрату очок їхнім конкурентам за нагороди мабуть буде марно. Боротьба за інших два призових місця ще триває, тож наперед важко визначити призерів першості. Відповідь на це дадуть ігри заключних двох турів. Поточна таблиця наведена нижче: А вже в неділю 18 жовтня в місті Мелітополі на центральному стадіоні «Спартак» ім. О.Олексенка відбувся передостанній тур першості з футболу серед юних футболістів 2006-2007 рр.н.. І так трапилось, що саме в цьому турі передчасно були визначені переможець та призери змагань. Першу сходинку, як і у старших однолітків, посіла команда «Темп» (тренер Ігор Черненко). Срібні нагороди дістались Мелітопольському «Спартаку» (тренер Михайло Чалий). Якщо в першому колі енергодарівці з великим рахунком 3-0 перемогли мелітопольців, то очна дуель другого кола між цими командами переможця не виявила , хоча гра і була з великою кількістю гольових моментів біля воріт кожної з команд. В підсумку-нульова нічия. Бронзовим призером змагань досить несподівано стала команда з села Червоноармійське Якимівського району – «Прогрес-СІ». Підопічні Володимира Костишака в цьому турі змогли здобути дві надважливі з точки зору турнірної таблиці перемоги. В першій грі з мінімальним рахунком був обіграний Токмацький «Дизеліст», а в другій червоноармійці з рахунком 3-2 здобули перемогу над господарями поля – Мелітопольським «Спартаком». Цей результат забезпечив команді з Якимівського району достроково посісти третю сходинку першості. Останній тур відбудеться першого 1 листопада в місті Токмак, та його результати вже не впливатимуть на розподілення місць в таблиці. Результати поточного туру та турнірна таблиця наведені нижче:

Переглядів: 729 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0