Головна » 2015 » Жовтень » 20

17 жовтня в місті Мелітополь змаганнями з гирьового спорту, в яких переможцями стали господарі майданчику, завершилась відкрита обласна спартакіада сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?, яку проводила Запорізька обласна організація ВФСТ "Колос". Напротязі всієї спартакіади точилася запекла боротьба за переможця між чотирма районами області: Приморським, Вільнянським, Василівським та Мелітопольським. Командна першість визначалась за найбільшою сумою очок у восьми кращих видах спорту з чотирнадцяти проведених. В підсумку з результатом 2160 очок переможцем спартакіади вдруге поспіль за два роки став Василівський район. Всього дванадцятьма балами йому поступився Мелітопольський район, третю сходинку посів Вільнянський район, у якого в активі 2082 очка. Приморці цього разу опинились на четвертому місці. Загалом в змаганнях спартакіади прийняло участь понад 1000 чоловік. Підсумкову таблицю обласної спартакіади за 2015 рік можна спостерігати нижче:

... Читати далі »
Переглядів: 450 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 20.10.2015

26 спартакіада серед студентів ВУЗів 1-2 рівня акредитації Мінагрополітики України, ініціатором якої є Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України розпочалась наприкінці вересня цього року в Приморську змаганнями з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, де переможцями стали студенти Оріхівського сільськогосподарського технікуму, друге місце – у ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» міста Приморська, третє місце – у ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету». А 15-16 жовтня в місті Оріхів відбулись чергові змагання з гирьового спорту та міні-футболу. У гирях сильнішими виявились оріхівські спортсмени, друге місце – за мелітопольцями. А в змаганнях з міні-футболу переможцями стали студенти Мелітополя, срібні призери – приморці, бронзові – оріхівці. Поточна таблиця після трьох видів змагань наведена нижче: Zemlyakoff | Дата: 20.10.2015