Головна » 2015 » Червень » 10 » "Райагропостач" - переможець чемпіонату Михайлівського району з футболу
14:07
"Райагропостач" - переможець чемпіонату Михайлівського району з футболу
Завершились змагання чемпіонату з футболу Михайлівського району Запорізької області, які проводились у форматі 8x8. У турнірі брали участь вісім команд, які під час зустрічей визначили між собою переможця. Чемпіоном стала команда «Райагропостач» (с.Пришиб, Михайлівський р-н). Друге місце посіла команда «Обрій» (сел.Михайлівка), а третіми стали дебютанти змагань - команда «Піонер» (сел.Михайлівка). Турнір пройшов за підтримки спонсора Галини Вікторівни Шаламової. Вона особисто нагородила призерів змагань та вручила призи кращому гравцю «Райагропостачу» Ельдару Халая та воротарю цієї ж команди Василю Пащенко. Наводимо підсумкову турнірну таблицю: 1. «Райагропостач» - 19; 2. «Обрій» - 18; 3. «Піонер» - 13; 4. «Борці» - 11; 5. «Світанок» - 7; 6. «Партизан» - 6; 7. ДЮСШ - 4; 8. «Інтер» - 3. Сергій ХОРОШУН. Газета "Михайлівські новини"
Переглядів: 474 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0