Головна » 2015 » Червень » 10
За нагороди Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, який пройшов в польському місті Бялско-Бяла, боролися 445 спортсменів з 26 країн. Честь України захищали 22 дзюдоїсти, які завоювали чотири нагороди - золоту, срібну і дві бронзові медалі. Одна " бронза" відправилася і в Запорізьку область - її у ваговій категорії до 52 кг завоювала спортсменка Оріхівської ДЮСШ «Колос» ( а нині вихованка обласного спортивного інтернату) Ірина Герасименко. У стартовому поєдинку наша землячка здолала суперницю з Білорусії, потім виявилася сильніша за німку та ізраїльтянку. А в півфіналі запорізька дзюдоїстка програла майбутній чемпіонці - туркені Ірем Коркмаз. Зате в поєдинку за третє Ірина за 50 секунд іппоном отримала перемогу над француженкою. В командному заліку збірна України посіла шос ... Читати далі »
Переглядів: 376 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 10.06.2015

Завершились змагання чемпіонату з футболу Михайлівського району Запорізької області, які проводились у форматі 8x8. У турнірі брали участь вісім команд, які під час зустрічей визначили між собою переможця. Чемпіоном стала команда «Райагропостач» (с.Пришиб, Михайлівський р-н). Друге місце посіла команда «Обрій» (сел.Михайлівка), а третіми стали дебютанти змагань - команда «Піонер» (сел.Михайлівка). Турнір пройшов за підтримки спонсора Галини Вікторівни Шаламової. Вона особисто нагородила призерів змагань та вручила призи кращому гравцю «Райагропостачу» Ельдару Халая та воротарю цієї ж команди Василю Пащенко. Наводимо підсумкову турнірну таблицю: 1. «Райагропостач» - 19; 2. «Обрій» - 18; 3. «Піонер» - 13; 4. «Борці» - 11; 5. «Світанок» - 7; 6. «Партизан» - 6; 7. ... Читати далі »
Переглядів: 473 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 10.06.2015