Головна » 2015 » Серпень » 28
25-26 серпня 2015р. у м Приморськ Запорізької області пройшли обласні змагання з пляжного волейболу та настільного тенісу серед юнаків та дівчат обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» . У змаганнях прийняли участь команди Приморського, Вільнянського, Оріхівського, Василівського, Михайлівського, В.Білозерського, Якимівського, Мелітопольського, Кам’янсько –Дніпровського, Розівського, Новомиколаївського районів. На базі відпочинку «Прибій» на березі Азовського моря відбувались змагання з пляжного волейболу. У юнаків сильнішого у фіналі визначали волейболісти Вільнянського (тренер Віталій Гиря) та Оріхівського (тренер Юрій Шкуро) районів, які по черзі здолали своїх суперників у підгрупі з однаковим рахунком 2:0. Фінальна дуель проходила у запеклій боротьбі. Та все ж переможцем став дует Манелюка Ярослава та Базарова Олега з Оріхова. Вільнянці у складі Данилкіна Андрія т ... Читати далі »
Переглядів: 496 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 28.08.2015

З 15 по 22 серпня у смт. Залізний Порт Херсонської області проходив всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 1999-2000 років народження. У змаганнях прийняли участь команди Дніпропетровської ,Чернігівської, Миколаївської, Хмельницької та Запорізької областей. Ігри проходили за коловою системою . Вдало виступили на цьому турнірі волейболістки Вільнянської ДЮСШ «Колос» Запорізької області (директор Ігор Пілявський, тренер Віталій Гиря). Наші дівчата з 7 ігор виграли 5 , поступившись лиш двічі : волейболісткам з міста Новомосковськ Дніпропетровської області та міста Нетішин Хмельницької області. У підсумку підопічні Віталія Гирі здобули бронзові медалі та посіли почесне третє місце змагань. Склад бронзових призерок: Фоменко Вікторія , Фоменко Діана , Руденко Алевтина , Стародубцева Анастасія , Євдокименко Альона , Маргаринт Карина , Скуйбіда Валерія , Євтушенко Анастасія , Плахута Вікорія, Галумова Марія . Zemlyakoff | Дата: 28.08.2015