Головна » 2015 » Серпень » 28 » На Приморському курорті відбулись змагання обласної спартакіади
13:17
На Приморському курорті відбулись змагання обласної спартакіади
25-26 серпня 2015р. у м Приморськ Запорізької області пройшли обласні змагання з пляжного волейболу та настільного тенісу серед юнаків та дівчат обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» . У змаганнях прийняли участь команди Приморського, Вільнянського, Оріхівського, Василівського, Михайлівського, В.Білозерського, Якимівського, Мелітопольського, Кам’янсько –Дніпровського, Розівського, Новомиколаївського районів. На базі відпочинку «Прибій» на березі Азовського моря відбувались змагання з пляжного волейболу. У юнаків сильнішого у фіналі визначали волейболісти Вільнянського (тренер Віталій Гиря) та Оріхівського (тренер Юрій Шкуро) районів, які по черзі здолали своїх суперників у підгрупі з однаковим рахунком 2:0. Фінальна дуель проходила у запеклій боротьбі. Та все ж переможцем став дует Манелюка Ярослава та Базарова Олега з Оріхова. Вільнянці у складі Данилкіна Андрія та Коливайка Артура – срібні призери, третю сходинку посіла команда Приморського району у складі Кузьменка Дениса та Рижкова Максима. У дівчат не було рівних дуету Стародубцевої Анастасії та Руденко Алефтини, який на своєму шляху не зустрів гідного опору жодної з команд. Тож другий рік поспіль підопічні Віталія Гирі стали чемпіонками області. Другим місцем вдовольнилась команда Василівського району (Бондаренко Анастасія, Пономарьова Катерина), а бронзовими призерами, як і у юнаків, стали приморські волейболістки у складі Михайлової Анастасії та Панченко Соні. В командному (дівчата, юнаки) заліку команда Вільнянської ДЮСШ «Колос» (директор Ігор Пілявський) з пляжного волейболу стала переможцем обласної спартакіади, друге місце – у Приморського району, третє – у Василівського. У змаганнях з настільного тенісу, які проходили у спортивній залі Ногайського коледжу, прийняло участь шість районних команд (склад: 2 юнаки, 1 дівчина). У підсумку перше місце в командному заліку посіли тенісисти Мелітопольського району (директор Мелітопольської районної ДЮСШ Сергій Коротков), срібні нагороди дістались спортсменам Розівського району (директор ДЮСШ Володимир Тесля), на третьому місці команда Новомиколаївського району (директор ДЮСШ Юрій Андрєєв). Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос». З чотирнадцяти запланованих видів програм обласної спартакіади проведено вже вісім. Та завчасно переможця спартакіади визначити складно, бо все вирішуватимуть змагання заключних видів спорту.
Переглядів: 496 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0