Головна » 2015 » Червень » 10 » Запорізька дзюдоїстка виборола «бронзу» на Кубку Європи
15:06
Запорізька дзюдоїстка виборола «бронзу» на Кубку Європи
За нагороди Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, який пройшов в польському місті Бялско-Бяла, боролися 445 спортсменів з 26 країн. Честь України захищали 22 дзюдоїсти, які завоювали чотири нагороди - золоту, срібну і дві бронзові медалі. Одна " бронза" відправилася і в Запорізьку область - її у ваговій категорії до 52 кг завоювала спортсменка Оріхівської ДЮСШ «Колос» ( а нині вихованка обласного спортивного інтернату) Ірина Герасименко. У стартовому поєдинку наша землячка здолала суперницю з Білорусії, потім виявилася сильніша за німку та ізраїльтянку. А в півфіналі запорізька дзюдоїстка програла майбутній чемпіонці - туркені Ірем Коркмаз. Зате в поєдинку за третє Ірина за 50 секунд іппоном отримала перемогу над француженкою. В командному заліку збірна України посіла шосте місце.
Переглядів: 377 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0