Головна » 2014 » Липень » 7 » Волейболісти з Оріхова – срібні призери Чемпіонату України!!!
13:43
Волейболісти з Оріхова – срібні призери Чемпіонату України!!!

Цими призерами напередодні стали Данило Анохін та Ярослав Манелюк . (відділення волейболу Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» - тренери Юрій Шкуро та Олександр Онищенко) .

Так з 3 по 6 липня в Херсоні відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років з пляжного волейболу, по результатам якого будуть визначені команди, що представлятимуть нашу країну на цьогорічному чемпіонаті Європи в даній віковій категорії. Серед юнаків участь в змаганнях приймала 31 команда. В першому раунді змагань наша команда без проблем обіграла пару з Херсона з рахунком 2-0. У другому - з таким самим рахунком перемогла Кіровоградських спортсменів. В півфінальному двобої на наших хлопців чекала команда з Біловодська. В дуже напруженому та драматичному поєдинку наші хлопці одержали тяжку перемогу з рахунком 2-1. А ось у фіналі на жаль поступились більш досвідченій парі з міста Харкова (2-0). Результатом оріхівські волейболісти дуже задоволені. Вони висловлюють слова вдячності їхньому духовному наставникові (тренеру на громадських засадах), голові райради Оріхівського «Колоса» та приватному підприємцю Олескандру Онищенко (з ним на фото нижче), без якого участь в даних змаганнях була б неможливою.  Всі призери та переможець були нагороджені медалями, дипломами та цінними призами.

Переглядів: 515 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0