Головна » 2015 » Квітень » 3 » Результати юних борців Мелітопольської районної ДЮСШ
12:57
Результати юних борців Мелітопольської районної ДЮСШ
28 березня в спортзалі Таврійського державного агротехнологічного університету відбулася відкрита першість Мелітопольської районної дитячої-юнацької спортивної школи з вільної боротьби. Участь в змаганнях взяли 90 спортсменів з Мелітопольського району, Токмака, Бердянська, Мелітополя та Мелітопольський спортивний клуб «Единство». Кожен із спортсменів наполегливо боровся за перемогу, а глядачі та тренери їх щосили підтримували. За результатами змагань у командному заліку третє місце посіли спортсмени з Токмака, друге — з районної ДЮСШ, командну першість вибороли представники міської ДЮСШ №1. У боях спортсмени районної ДЮСШ виступили з такими результатами: Олександр Обозний опинився на другому місці. Ростислав Шевчук, Микита Генов, Владислав Фідорук, Семен Шох, Артем Єгозарян посіли треті місця у своїх категоріях. Газета "Новий день", м.Мелітополь 2 квітня 2015 рік
Переглядів: 435 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0