Головна » 2015 » Квітень » 17
Минулої суботи на центральному стадіоні селища Веселе вперше проходили обласні змагання з футболу під назвою «Кубок сільських чемпіонів», які проводились за ініціативи обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України та були приурочені до 65-річчя утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос». За форматом змагань до участі були запрошені чемпіони з футболу серед колективів фізкультури Приморського, Василівського, Якимівського та Веселівського районів. На святково вбраному стадіоні право відкрити змагання було надано Веселівському селищному голові Петру Кияшко, за підтримки якого глядачі та гості турніру мали змогу отримати чудово оформлені програмки та стати учасниками безкоштовної лотереї. Учасників турніру також привітали депутат райради Іван Мигуля та голова обласного товариства «Колос» Анатолій Земляков. ... Читати далі »
Переглядів: 465 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 17.04.2015

10-11 квітня в місті Нікополі пройшов відкритий турнір з художньої гімнастики «Ніка-2015». Представники запорізького фізкультурно-спортивного товариства «Колос» знову порадували свого тренера та батьків, завдяки яким мають змогу приймати участь у змаганнях. Поліна Пуртова, яка виступала в категорії «А»( вправи без предмета та вправа з м’ячем) посіла перше місце, Саміра Гарипова (категорія «С»- обруч та стрічка) виборола друге місце. Катерина Шмагіна( категорія «А»- обруч та булави) – перше місце. Єлизавета Шерстньова( категорія «С»- скакалка та булави)- перше місце. Підготовила спортсменів тренер Яна Шаріпова.
Переглядів: 362 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 17.04.2015