Головна » 2015 » Квітень » 1 » Пологівські рукоборці кращі в області
10:24
Пологівські рукоборці кращі в області
28 березня Пологівська ДЮСШ провела чемпіонат Запорізької області з армспорту серед юнаків та дівчат 1997 р. н. і молодших та юніорів 1994 р. н. та молодших. Участь в змаганнях взяли 64 спортсмени із Запоріжжя, Енергодару, Приморська, Бердянська, Мелітополя та Поліг. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться 28-30 квітня в Харкові. Кращі результати пологівських спортсменів: Чемпіонами своїх вагових категорій стали: Валерія Чайка, Євген Марченко, Григорій Грузин, Степан Григоренко. Срібло вибороли Скідан Олеся, Максим Комашко, Ілля Клименко, Віталій Волярчук, Андрій Лебезун, Олексій Гонтар, Павло Матеяш. Бронза дісталась Антону Цибулько, Кирилу Логвинову, Олександру Миргороді, Олегу Яковенко, Владиславу Іваницькому, Богдану Тернавському, Дмитру Пойді, Віталію Луценко, Олександру Климович, Михайлу Бідухі. В командному заліку пологівці стали найкращі як серед юнаків, так і серед юніорів. Спортсмени та тренер Олег Плетінь висловлюють щиру подяку офіційному спонсору команди генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Чеберку А. І. та голові профспілкового комітету Пустовойтенко С. В. за фінансову підтримку. Також 26 березня в тренажерному залі ДЮСШ відбулась районна першість з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи «Весняні канікули-2015». За сумою триборства чемпіонами своїх категорій стали: Катерина Бабич, Олексій Околот, Олександр Сіденко. Переможці з жиму: Максим Комашко, Антон Цибулько, Ілля Клименко, Сергій Петренко. Автор:Олег ПЛЕТІНЬ Газета "Районка", 31 березня
Переглядів: 490 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0