Головна » 2012 » Жовтень » 1 » Підведення підсумків 22-ї обласної спартакіади серед студентів ВНЗ
11:42
Підведення підсумків 22-ї обласної спартакіади серед студентів ВНЗ
28 вересня 2012 року в обласній організації ВФСТ "Колос" відбулось підведення підсумків 22-ї обласної спартакіади серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Мінагрополітики України 2012 року.
В спартакіаді прийняли участь 6 учбових закладів області. В обласних фіналах по 8 видам програми прийняло участь біля 500 спортсменів. Переможці обласних змагань брали участь у всеукраїнських змаганнях, де спортсмени Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету зайняли 4 місце з гирьового спорту, 3 місце з легкоатлетичного кросу,24 місце з настільного тенісу, 6- з міні-футболу; Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету-5 місце з баскетболу(юнаки) та 5 місце з волейболу(юнаки). У комплексному заліку спартакіади кращих показників досягли ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» , ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», Оріхівський технікум сільського господарства.
ПЕРШЕ місце посів – ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державногоагротехнологічного університету» / директор- М.Д. Побігун, керівник фізвиховання - Б.М. Мохарев
ДРУГЕ місце виборов ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» / директор - Шишкіна Г.В., керівник фізвиховання – Н.Б. Шумілова
ТРЕТЄ місце у комплексному заліку спартакіади - Оріхівський технікум сільського господарства (директор В.А.Наранович , керівник фізвиховання- С.В. Дандик

Переглядів: 470 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0