Головна » 2012 » Жовтень » 09
7 жовтня в Кирилівці ветерани віком понад 40 років виборювали Кубок обласної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу. Перше місце посіли беззаперечні фаворити – енергодарські спортсмени, які в фіналі здолали василівців з рахунком 2-0. Третє місце вибороли оріхівські футзалісти.
Кращим гравцем турніру визнано Сергія Соцького ( Енергодар), кращим голкіпером - Олександра Дему ( Оріхів) , кращим бомбардиром –Сергія Денисюка з Василівки.
Переглядів: 473 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 09.10.2012 | Коментарі (0)

6 жовтня в селищі Балабине Запорізького району, під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос», проходили чергові змагання обласної спартакіади сільських школярів з боксу серед юнаків 1997-1998 р.н. під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». В п’яти сільських районах культивують цей вид спорту і всі вони були представлені на змаганнях які проходили в десяти вагових категоріях.

В командному заліку першість вибороли боксери Запорізького району, друге – за мелітопольськими спортсменами , третє ... Читати далі »
Переглядів: 470 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 09.10.2012 | Коментарі (0)