Головна » 2014 » Квітень » 28 » «Олімп-НВК» з Великої Білозерки – переможець обласного турніру з футболу.
13:25
«Олімп-НВК» з Великої Білозерки – переможець обласного турніру з футболу.
Саме команда з селища Великої Білозерки під керівництвом тренера Івана Бєлана стала переможцем обласного турніру, присвяченого Всеукраїнському Дню футболу ,серед юнаків 2000 року народження та молодше, який провів відокремлений підрозділ Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» цієї суботи в селі Заповітне, Кам`янсько-Дніпровського району. Запрошені до участі 4 команди-учасниці (серед яких дві команди Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос») продемонстрували цікаву та видовищну гру. Другу сходинку в турнірі посіли місцеві футболісти (вихованці тренера Олексія Калініна), третьою стала команда ФК «Стандарт» з Михайлівки (тренер Сергій Хорошун), четверті – «Таврія-Скіф» з села Роздол (тренер Сергій Шершньов). Нагородження проводив голова обласної організації «Колос» Анатолій Земляков, який нагородив переможця та призерів турніру грамотами та медалями. Також за участь у змаганнях кожна команда отримала по футбольному м`ячу та комплекту сувенірної атрибутики. Кращі гравці, якими стали: Пархоменко Сергій(«Олімп-НВК), Куракін Михайло (ФК «Стандарт»), Сільвеструк Максим («Таврія-Скіф»), та наймолодший учасник турніру Косарім Олександр (на фото)
Переглядів: 522 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0