Головна » 2019 » Травень » 30 » Команда Приморської ОТГ - переможець обласної спартакіади «Хто ти, майбутній олімпієць?» з міні-футболу.
11:53
З 27 по 28 травня в селищі Кирилівка Запорізької області на майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» проходили чергові змагання XXVІІІ обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 років народження. Цьогоріч у даному виді спорту прийняло участь десять команд. Матчі в трьох групах проходили за коловою системою. В результаті запеклих поєдинків переможцями свої груп стали команди з Василівського,Чернігівського районів та Приморської ОТГ. В іграх між ними сильнішими виявились останні (тренер Олег Іорганський ). Yes Тож в підсумку «приморці» і стали переможцями обласної спартакіади з міні-футболу. Команда Василівського району під керівництвом Олександа Холіна виборола срібні медалі. Yes Третю сходинку, продемонструвавши наполегливість та характер, вибороли підопічні Віталія Перетятько - команда Чернігівського району. Yes Місця з четвертого по шосте розподілились наступним чином: 4 - Пологівський р-н; 5 - Вільнянський р-н; 6-Мелітопольський р-н. Переможця та команди-призери обласної спартакіади з міні-футболу голова обласного товариства «Колос» Анатолій Земляков нагородив медалями та грамотами. Yes Yes Yes Yes
Переглядів: 315 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0