Головна » 2014 » Липень » 3 » Юні футболісти Оріхівської ДЮСШ – переможці обласної спартакіади!!!
12:15
Юні футболісти Оріхівської ДЮСШ – переможці обласної спартакіади!!!
Чергові змагання обласної спартакіади під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?» відбулись 1-2 липня в місті Василівка. Змагались юні футболісти 2002-2003 років народження. Ігри проходили на полях зменшених розмірів за правилами «Шкіряного м`яча» ( 7 польових гравців + воротар). Серед 8 команд з міст та районів області, які прийняли участь в цих змаганнях, сильнішою заслужено стала команда з міста Оріхова – місцева ДЮСШ ( тренер Артем Алєксєєв). Доречі саме ця команда в липні прийме участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу «Золотий колос», які відбудуться в місті Скадовську, Херсонської області. Тож побажаємо підопічним Артема Алєксєєва вдалого виступу на цих змаганнях! Друге місце посіла команда Чернігівської ДЮСШ (тренер Віталій Перетятько), яка у безкомпромісному фінальному поєдинку лише у серії післяматчевих пенальті поступилась майбутнім переможцям. На фото чемпіони та срібні призери змагань За третю сходинку боролись команди Василівського району та Мелітопольської районної ДЮСШ. Місцеві футболісти одержали перемогу з мінімальним рахунком та вдовольнились третім місцем. на фото бронзові призери та команда, що посіла 4 місце Переможці та призери були нагороджені дипломами та значками відокремленого підрозділу ЦР ВФСТ «Колос» «Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України ». Окремим дипломом голова обласного «Колоса» Анатолій Земляков привітав іменинника, яким в цей день був гравець Приморської ДЮСШ – Григоров Ілля. Результати та турнірні таблиці змагань обласної спартакіади з футболу наведені нижче.
Переглядів: 712 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0