Головна » 2022 » Січень » 31 » Головний трофей турніру з волейболу серед жінок відправився до Якимівки
12:57
Головний трофей турніру з волейболу серед жінок відправився до Якимівки
30 січня Василівський професійний ліцей вкотре став центром проведення обласних змагань з волейболу серед жінок. Змагання проводились під егідою обласного товариства «Колос» за підтримки депутата обласної ради Миколи Пастушенка, який привітав всіх учасників Кубку , а це були представники дев`яти команд від сільських, селищних та міських громад нашої області, та побажав успіхів та спортивних перемог. В трьох підгрупах за коловою системою визначались фіналісти Кубку. В групі «А» титулована команда «Мелітопольська черешенька» без проблем розібралась з командами Михайлівської та Семенівської ОТГ і вийшла до фінальної трійки. В групі «В» претендували на вихід до фіналу команди Якимівського ФСК «Колос» , «Руда» м. Дніпрорудне та «Азовець» Кирилівська ОТГ. В підсумку перше місце за якимівцями. В групі «С» Василівська «Тавричанка» та Водянська ОТГ не змогли протистояти команді Кам`янко-Дніпровської ОТГ яка і склала трійку команд-фіналістів. В фінальній частині кам`янці в запеклій , безкомпромісній грі з рахунком 2-1 переграли «Мелітопольську черешеньку» та поступились якимівцям 0-2 і вибороли друге місце, а ті в свою чергу переграли мелітопольців 2-0 та здобули головний трофей турніру. Команди-призери отримали Кубки та дипломи, а гравці- медалі . Кращим гравцем змагань визнано Ганну Важинську ( Якимівський ФСК «Колос»). Нагородну атрибутику надав депутат обласної ради Микола Пастушенко. Гравці команд, представники та організатори висловлюють щиру вдячність Миколі Михайловичу за свято жіночого волейболу та дякують за гостинність та гарні умови проведення спортивного заходу директору ДНЗ «Василівський професійний ліцей» Олені Палигі. Yes
Переглядів: 188 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0