Головна » 2019 » Травень » 6 » БІЛЬМАК ПРИЙМАВ ЗМАГАННЯ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ «ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?»
14:47
БІЛЬМАК ПРИЙМАВ ЗМАГАННЯ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ «ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?»
У минулі вихідні продовжились змагання в залік 28 – ї обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», ініціатором якої є Громадська організація «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області. Селище Більмак приймало одразу два змагання – легкоатлетичний крос та боротьба дзюдо. На крос приїхали представники шести команд районів та ОТГ області, де в складі кожної команди було по п’ять юнаків та дівчат. Yes Що ж до результатів, то в особистому заліку серед дівчат на дистанції п’ятсот метрів на перше місце п’єдисталу пошани з результатом 1хв. 20 сек. піднялася Єлизавета Калабухова, друге місце посіла Тетяна Цвєткова ( 1хв.22,7 сек.)., третьою стала Вікторія Червінська ( 1хв.25,4 сек.). Всі призерки з Мелітопольського району. Yes У юнаків на дистанції один кілометр перше місце посів кросмен Якимівської ОТГ Дмитро Бєлогуб ( 2 хв.52,7 сек.), друге місце у бігуна з Приморської ОТГ Андрія Лєстєва ( 2хв.53,2 сек.), Амін Мустафаєв з Мелітопольського району з результатом ( 2хв.53,6 сек.) здобув бронзову нагороду змагань. В загальнокомандному заліку (враховувались по чотири кращих результату юнаків та дівчат) з результатом 273 очок впевнено перемогли мелітопольці (тренер Василь Корінь, директор Мелітопольської районної ДЮСШ Сергій Коротков), друге місце посіла збірна Приморської ОТГ (205 очок), третя сходинка у господарів з Більмацького району ( 162 залікових бала). Yes Команда Розівського району вдовольнилась четвертим місцем. За розівцями розташувались спортсмени Кирилівської ОТГ. Замкнули шістку команд-учасниць легкоатлети Якимівської ОТГ. Шанувальники боротьби дзюдо стали свідками безкомпромісних поєдинків на татамі місцевої ДЮСШ. Шість команд районів та ОТГ області змагались за медалі найвищого ґатунку.Фаворитами змагань по праву вважались вільнянські дзюдоїсти. Але цього разу в загальнокомандному заліку вони завоювали срібні нагороди. Перше загальнокомандне місце, обійшовши «вільнянців» на три залікових бали, заслужено здобули господарі змагань - борці Більмацького району. Слід також відзначити спортсменів з Михайлівського району, які посіли третю сходинку. Yes Команди - переможці нагороджені кубками, а учасники - призери змагань в обох видах спартакіади - медалями та грамотами, про які подбали обласне товариство «Колос» та КЗ «Більмацька ДЮСШ». Yes
Переглядів: 345 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0