Головна » 2016 » Листопад » 22
17-18 листопада у м.Василівка змаганнями з настільного тенісу та волейболу серед юнаків і дівчат завершилась XVII спартакіада серед студентів ВУЗів 1-2 рівня акредитації Мінагрополітики України, ініціатором якої є Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України. В підсумку переможцями спартакіади, як і торік, набравши у дев`яти видах програми 425 очок, стали студенти ВСП «Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету (керівник фізичного виховання Олександр Майдебура) друге місце, поступившись чемпіонам 30 заліковими балами, посіли студенти Оріхівського сільськог ... Читати далі »
Переглядів: 469 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 22.11.2016

19 листопада в Новомиколаївському КЗ «ДЮК ФП»  до Дня працівників сільського господарства відбулися змагання на кубок з футзалу. В турнірі прийняло участь п’ять команд Новомиколаївського району: «Гайчур» (смт. Тернувате - минулорічний володар цього кубку), «Терса» (с. Терсянка), «Лідер» (с.Веселий Гай) та «Спартак» і «Юність» з селища Новомиколаївки. З перших хвилин ігри на спортивному майданчику точилася цікава напружена та безкомпромісна боротьба. У підсумку перше місце виборола команда «Спартак», друге – «Терса», третє - «Гайчур». Команду-переможця голова Новомиколаївської райорганізації ФСТ «Колос» Юрій Андрєєв нагородив перехідним кубком , а всіх призерів - грамотами та цінними призами від ... Читати далі »

Переглядів: 444 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 22.11.2016