Головна » 2016 » Березень » 30
12 березня в Новомиколаївському КЗ «ДЮКФП» відбувся турнір пам’яті Олексія Андрєєва з футзалу серед аматорських команд. В турнірі прийняли участь три команди з селища Новомиколаївки: «Таврія», «Дельта» та «Нива». Остання була сформована з гравців «Таврії» старшого покоління. Матчі проходили у цікавій та безкомпромісній боротьбі. В результаті запеклих поєдинків перемогу виборола «Нива», друге місце у футзалістів «Таврії», трете місце посіла «Дельта». Переможець турніру був нагороджений чудовим кубком, а призери - грамотами та грошовими преміями. ... Читати далі »
Переглядів: 430 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 30.03.2016

26-27 березня в місті Приморськ відбулись фінальні змагання з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н. XXV ювілейної обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?. Це вже другий з чотирнадцяти запланованих Запорізькою обласною організацією ВФСТ "Колос" видів програми спартакіади в цьому році. Загалом 12 команд розпочинали боротьбу за медалі в зональних змаганнях з футзалу, а до фіналу з урахуванням «золотих» очок в іграх між собою потрапили 6 з них: Приморський, Мелітопольський, Пологівський, Якимівський, Запорізький та Василівський район. ... Читати далі »
Переглядів: 555 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 30.03.2016