Головна » 2012 » Листопад » 26
Вітаємо спортсменів Запорізької обласної організації ВФСТ "КОЛОС" Оксану Шалікову та Юрія Ледяньова, яки стали переможцями в своїх вагових категоріях на Кубку України з вільної боротьби 20 листопада в м. Бровари

Переглядів: 553 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

24 листопада в м. Оріхів пройшов 2-й обласний турнір з волейболу серед ветеранів (чоловіки 40 років +) на Кубок ветерана Великої Вітчизняної Війни Василя Михайловича Галушки.
Сім команд виборювали головний приз турніру. В боротьбі за третє місце зустрічались спортсмени Запорізького та Василівського районів. З рахунком 2-1 виграли василівці. А в фіналі перша команда господарів з рахунком 2-0 перемогли вільнянців.
В.М. Галушко отримав від головного спонсора турніру Олександра Онищенка цінний подарунок – плазмовий телев ... Читати далі »
Переглядів: 514 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)