Головна » 2011 » Березень » 21

На Чемпіонаті України( 15-20.03.м.Київ) в закритих приміщеннях спортсменка Запорізької районної ДЮСШ «Колос» Омельченко Світлана  виборола  срібну медаль в двоборстві ( перший день змагань біг 3 км, другий день- 400метрів). Тренується під керівництвом ЗТУ Свириденко Олександра.

Переглядів: 529 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 21.03.2011 | Коментарі (0)

На змаганнях Кубку України з гирьового спорту  серед чоловіків в м. Житомирі (18-20.03.) мелітопольський спортсмен  Корнієнко Володимир  виборов третє місце у ваговій категорії більше 90 кг. Там же проходив перший студентський чемпіонат України серед  ВУЗів.  Сьоме місце з 27 команд  посіли наші спортсмени, серед  яких вихованці заслуженого тренера ... Читати далі »
Переглядів: 560 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 21.03.2011 | Коментарі (0)