Головна » 2016 » Лютий » 24 » Змаганнями з волейболу стартувала XXV ювілейна спартакіада «Хто ти,майбутній олімпієць?»
11:43
20-21 лютого в селищі Якимівка Запорізької області відбулись змагання з волейболу серед юнаків в залік XXV обласної спартакіади сільських школярів 2016 року «Хто ти, майбутній олімпієць?». Це перший з чотирнадцяти видів програми спартакіади, запланований Запорізькою обласною організацію ВФСТ «Колос» на 2016 рік. У волейбольних баталіях, які проходили в спортивних залах НВК «Якимівська гімназія» та ЗОШ №2 прийняло участь 9 збірних команд районів області. Команди були розподілені на три підгрупи, ігри в яких проходили за коловою системою. В результаті проведених поєдинків переможцями своїх груп стали команди Якимівського, Вільнянського та Приморського районів. Вони у фінальних двобоях і визначали переможця змагань. Як і торік сильнішими виявились волейболісти Вільнянського району (тренер Віталій Гиря), які перемогли своїх головних конкурентів з однаковим рахунком 2-0. Срібні нагороди дістались господарям майданчику (тренер Володимир Шершин). Третю сходинку посіли приморці (тренер Олександр Першута). Місця з 4 по 9 розподілились наступним чином: 4 місце – Куйбишевський р-н, 5-Мелітополський р-н, 6-Василівський р-н, 7-Приазовський р-н, 8-Михайлівський р-н, 9-Новомиколаївський р-н. Турнірні таблиці групового етапу наведені нижче. Урочисте нагородження команд відбувалося за участі начальника відділу освіти, молоді та спорту Івана Дудкіна та голови районного спортивного клубу «Колос» Володимира Костишака. Переможець та призери отримали Кубки, медалі та грамоти. Відділ освіти, молоді та спорту та районний спортивний клуб «Колос» висловлює подяку за надану допомогу в організації та проведенні змагань обласної спартакіади з волейболу серед юнаків народному депутату Сергію Валентирову.
Переглядів: 520 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0