Головна » 2020 » Серпень » 18 » Змагання в залік 29-ї обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти , майбутній олімпієць?» відновлено!!!
12:47
14 серпня в курортному місті Приморську, на базі відпочинку «Орбіта», відновилися змагання в залік 29-ї обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти , майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою обласної організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» та присвячена 70-річчю з дня заснування Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» . Yes В змаганнях з пляжного волейболу приймало участь вісім команд дівчат та шість юнаків. Волейболістки з Вільнянська Маргарита Скуйбіда та Єлизавета Костенко ( тренер Віталій Гиря) впевнено переграли всіх суперників і в підсумку посіли перше місце. Друге місце вибороли дівчата з Мелітопольського району, третє - Михайлівського. Фаворитами змагань серед юнаків вважались теж вільнянці, але дуже впевнену гру в підгрупі продемонстрували мелітопольці (Влад Сігіда та Володимир Денисов, тренер Олександр Магула) та завадили вийти їм до фіналу, де зустрілись з якимівськими спортсменами і перемогли з рахунком 2-0. В боротьбі за третє місце вільнянські спортсмени перемогли представників Пологівського району. Yes Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами обласного Товариства «Колос». Командний кубок в загальному заліку вибороли спортсмени Мелітопольської ДЮСШ ( директор Сергій Коротков). Висловлюємо щиру вдячність керівництву бази відпочинку та дирекції Приморської ДЮСШ за гарні умови проведення та підготовку спортивних споруд до змагань на належному рівні. В цей же день на спортивній базі Ногайського коледжу Мелітопольського ТДАТУ м. Приморська проходили змагання з настільного тенісу серед сільських школярів. Сім команд ( в складі два юнаки та одна дівчина) за коловою системою виявляли переможця. Маючи в активі шість перемог, команда Якимівської ОТГ в складі Захара Тюлягіна, Олександра Кордюка та Ірини Корчак посіла перше загальнокомандне місце і виборола кубок ( тренер Артем Лубко), другими стали господарі з Приморської ДЮСШ, третє місце посіли юні тенісисти з Михайлівського району. Переможці та призери нагороджені грамота та медалями обласного спорттовариства «Колос». Yes Yes Yes
Переглядів: 209 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0