Головна » 2016 » Лютий » 18 » Зі свята краси та грації гімнастки Запорізького «Колоса» повернулися з медалями.
11:46
З 12 по 14 лютого в стінах спортивного комплексу «Прометей» міста Дніпродзержинськ проходив одинадцятий традиційний всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Сніжинка 2016». Участь в ньому прийняло 385 спортсменок віком від чотирьох до 17 років з різних міст України та Дніпропетровської області. На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали мер міста Андрій Білоусов та голова обласної федерації з художньої гімнастики Тетяна Молчанова. Показовими виступами глядачів порадували виступи місцевих вихованців відділення з художньої гімнастики. Запорізьку обласну організацію ВФСТ «Колос» на цих змаганнях представляли юні гімнастки під керівництвом тренера Яни Шаріпової. Вони як завжди продемонстрували свій клас та високу майстерність, показавши чудові результати серед усіх ДЮСШ. Так Марії Зайцевій (2006 р.н.) не було рівних у вправах зі скакалкою та обручем. Вона посіла перше сходинку, а Поліна Пуртова у вправах з обручем та булавами зайняла почесне третє місце. За підсумками виступів переможці у своїх дисциплінах були нагороджені медалями,грамотами та цінними подарунками.
Переглядів: 436 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0