Головна » 2020 » Серпень » 18 » В Приморську відбувся відкритий обласний турнір з футболу,присвячений ХХІХ річниці Незалежності України
11:45
14 серпня на стадіоні «Олімпієць» міста Приморськ Запорізьким обласним товариством «Колос» спільно із Приморською райорганізацією ФСТ «Колос» та Приморською ДЮСШ було проведено відкритий обласний турнір з футболу, присвячений ХХІХ річниці Незалежності України, у якому взяли шість юнацьких команд 2006-2007 років народження. На груповій стадії змагань сильнішими виявились команди ДЮСШ з міста Приморська та «Спартак» з міста Мелітополя. У фінальній грі підопічні Михайла Чалого здолали приморців (тренер Владислав Хіцай) та вибороли перше місце змагань. У матчі за бронзові нагороди зустрілись команди «Руслан» з села Менчікури (тренер Руслан Мірошник) Веселівського району та «УВК №5» з Енергодару (тренер Денис Шопов). Веселівці перемогли з рахунком 3-0 та посіли третю сходинку турніру. У запеклій боротьбі за 5-6 місця команда ДЮСШ міста Оріхова під керівництвом Андрія Гордика з рахунком 3-2 здолала команду Приазовської ДЮСШ (тренер Тимур Шило). Переможця та призерів головний суддя змагань Кирило Земляков нагородив Кубком, медалями та дипломами. Підсумкові результати турніру наведені нижче: widget.png Yes
Переглядів: 182 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0