Головна » 2015 » Серпень » 26 » В Кирилівці до свят пройшли змагання з футзалу
10:53
В Кирилівці до свят пройшли змагання з футзалу
23 серпня в селищі Кирилівка Якимівського району Запорізької області відбувся відкритий обласний турнір з футзалу, присвячений Дню Державного Прапора та Незалежності України, організатором якого виступила Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос». На майданчику зі штучним покриттям ДЮСШ «Азовець» змагались 8 команд юнаків 2000 року народження та молодше. Матчі проходили в двох групах за коловою ситемою. В результаті зіграних поєдинків переможцями своїх груп стали мелітопольський «Аріс-2» (тренер Станіслав Заброда) та нещодавній учасник всеукраїнських змагань, які проходили в місті Скадовську, команда «Ізвєстія» з Веселівського району (тренер Володимир Сазонов). Фінал був цікавий та насичений на події. Лиш наприкінці гри мелітопольці змогли розпечатати ворота суперників, таким чином мінімально здобувши перемогу та ставши переможцями турніру. Третє місце посів «Аріс-1», перемігши наймолодшу команду турніру з міста Енергодару «Енергія». Переможця та призерів голова обласного «Колоса» Анатолій Земляков нагородив медалями , дипломами та футбольними м’ячами від обласної федерації футболу. Підсумкові таблиці та результати обласного турніру наведені нижче:
Переглядів: 455 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0