Головна » 2016 » Жовтень » 17 » «Стелсі» - переможець районнго турніру з футзалу
13:09
«Стелсі» - переможець районнго турніру з футзалу

7 жовтня, в селі Омельники Оріхівського району відбувся турнір з футзалу серед команд дівчаток. Участь у змаганнях взяли шість команд, зокрема і команда Запорізької обласної комплексної ДЮСШ "Колос"(тренер відділення з футболу с.Інженерне Пологівського району Віталій Тоцький) під назвою "Стелсі". Наші дівчата знову підтвердили свій високий рівень. Посівши перше місце у групі, у фіналі зустрілися з переможцем іншої групи - командою дівчаток Омельницької школи.У цікавій та запеклій зустрічі вихованки ЗОК ДЮСШ "Колос" обіграли суперників з рахунком 3:1, у підсумку ставши переможцем турніру. Друге місце посіла команда дівчат Омельницької школи, третє – команда Малотокмацької школи. Команда-переможець нагороджена кубком, а всі її гравці - медалями та грамотами. Турнір відбувся завдяки організаторам в особі вчителя фізкультури Омельницької школи і тренера Володимира Орла, а також голови Пологівської міської федерації футболу Миколи Барабаша. Вітаємо наших футболісток та бажаємо їм подальших перемог!

Переглядів: 442 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0