Головна » 2016 » Жовтень » 18
З 1 по 10 жотня в місті Благоєвград (Болгарія) пройшов 38-й чемпіонат світу з армспорту серед юнаків, дівчат, юніорів, інвалідів, дорослих та ветеранів, у якому прийняло учать 1199 чоловік з 52 країн світу. Україна привезла 108 учасників. Запорізька область була представлена трьома спортсменами (з них два представники міста Приморська,які представляли обласне фізкультурно-спортивне товариство «Колос»). Так Валерія Тисленко, яка виступала в категорії дівчат до 18 років (вагова категорія до 45 кг.) посіла 5 місце на лівій та 9 місце на правій руці. Її ж тренер Андрій Філіппов (вагова категорія до 75 кг.) на лівій та правій руці завоював бронзові медалі.
Переглядів: 402 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 18.10.2016

15-16 жовтня пройшли матчі чергового туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу серед юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 років народження. Матчі у юнаків старшої вікової групи проходили минулими вихідними у місті Мелітополі та селищі Чернігівка. Серед усіх матчів слід відзначити гру «Спартака-2004»(тренер Олександр Науменко) та «Прогрес-СІ» (тренер Володимир Костишак) з Якимівського району. Гра завершилась бойовою нічиєю, а на останній хвилині мелітопольці ще й не реалізували пенальті. Також цікавим та драматичним виявився поєдинок мелітопольського «Арісу» (тренери Вадим Лобинцев та Юрій Ярмошенко) та чернігівської «Надії»(тренер Віталій Перетятько). Маючи безліч гольових моментів, «Аріс» зумів розпечатати ворота суперників лиш за кілька хвилин до завершення поєдинку(чудову гру продемонстрував голкіпер «Надії»). ... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 18.10.2016