Головна » 2015 » Травень » 12 » На спартакіаді з легкоатлетичного кросу мелітопольські спортсмени показали найкращі результати.
14:38
08 травня на центральному стадіоні Василівського фізкультурно-оздоровчого комплексу «Таврія» відбулись змагання обласної спартакіади серед сільських школярів під гаслом "Хто ти, майбутній олімпієць?" з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат. В даному, вже п`ятому виді програми обласної спартакіади прийняли участь команди таких районів: Василівського, Вільнянського, Мелітопольського, Приморського та Запорізького. Дистанція для юнаків складала – 1000 м., для дівчат – 500 м. Командна першість визначалась по найбільшій кількості очок набраних учасниками (в залік йшли по чотири кращі результати у юнаків та дівчат ) згідно таблиці оцінок результатів в легкій атлетиці. Загальнокомандні місця розподілились наступним чином: 1 місце - Мелітопольський район, 2 місце - Приморський район, 3 місце - Василівський р-н, 4 місце - Вільнянський - р-н, 5 місце - Запорізький р-н. В особистому заліку переможцями та призерами стали : у дівчат: 1 місце - Сорока Оксана (Василівський р-н); 2 місце - Остапенко Анастасія (Василівський р-н); 3 місце - Давиденко Ганна (Мелітопольський р-н); у юнаків: 1 місце – Омельченко Олег (Мелітопольський р-н); 2 місце – Косован Роман ( Приморський р-н); 3 місце – Щербаха Роман ( Запорізький р-н). Всі призери в особистому заліку серед юнаків та дівчат були нагороджені медалями Василівського ФОК «Таврія», а в командному - грамотами Запорізької обласної організації "Колос". Нагороди спортсмени отримали з рук заслуженого тренера України Олександра Свириденка. Наступний вид змагань спартакіади (міні-футбол) відбудеться з 28 травня по 01 червня в селищі Кирилівка на майданчику зі штучним покриттям.
Переглядів: 414 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0