Головна » 2020 » Серпень » 19 » ЯКИМIВКА ЗУСТРIЛА НАЙКРАЩI СПОРТИВНI КОМАНДИ ОБЛАСТI
10:29
ЯКИМIВКА ЗУСТРIЛА НАЙКРАЩI СПОРТИВНI КОМАНДИ ОБЛАСТI
15 серпня стадіон «Колос» селища Якимівки гостинно зустрічав учасників обласних фінальних змагань серед команд сільських, селищних територіальних громад. Господарі підготували музичні поздоровлення учасникам, привітання прозвучали від в.о. голови Якимівської селищної ради Максима Забари та голови обласного осередку спортивного товариства «Колос» Анатолія Землякова. Yes Спортивне свято було присвячене 29-й річниці Незалежності України та 70-річчю з Дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». З цієї нагоди грамотами обласного товариства було відзначено ветеранів, тренерів, організаторів, які внесли вагомий внесок в розбудову товариства «Колос». Yes Yes Серед них: вчитель фізичного виховання Преславської СЗОШ – інтернат Приморського району В`ячеслав Дінков, тренер-викладач з футболу КЗ «Михайлівська комплексна ДЮСШ» Сергій Хорошун, керівники секції спортивного напрямку КЗ «Якимівський фізкультурний комплекс» Олена Лісевич та Олександр Рижик, ветеран спорту Андрій Томілін. Що ж до самих змагань, то за умовами регламенту команди приймали участь в п’яти видах програми з шести . Першими завершили свої змагання гирьовики, які виконували вправу ривок гирі з довільною зміною рук 12 хвилин. У ваговій категорії до 78 кг. переміг В`ячеслав Дінков ( Приморська ОТГ), друге місце - Олег Павліченко ( Коларівська громада), третє - Артем Діденко (Кирилівська ОТГ). У категорії понад 78 кг. з результатом 333 підйоми переміг Іван Іочков (Якимівська ОТГ), друге місце - Ярослав Нагорняк ( Михайлівська ОТГ), третє - Анатолій Микоць (Великобілозерська ОТГ). Yes В змаганнях з шахів серед чоловіків переміг якимівець Валерій Доненко, друге місце посів Василь Підойма ( Біленьківська ОТГ), третє - Євген Денисенко( Михайлівська ОТГ). Жінки змагались у шашках . І знову якимівці перші - перемогла Наталя Марохіна; друга - Тетяна Нейчева, третя - Альбіна Драганова. Yes В командних змаганнях з настільного тенісу ( за системою один чоловік та одна жінка) перемогу святкували михайлівці (Нона Малик та Валерій Кім), друге місце у якимівців, третє за тенісистами Біленьківсьької ОТГ. Yes В змаганнях з волейболу серед чоловіків перемогу в напруженій боротьбі з рахунком 2-1 отримали спортсмени села Преслав з Приморської громади, друге місце посіли кирилівські волейболісти, третє - Коларівської ОТГ. Yes А прикрасою змагань, як і завжди, стали міні-футбольні баталії. П`ять команд за коловою системою змагалися за медалі та кубок. До останнього матчу не було відомо ані переможця, ані призерів. В підсумку перемогла добре організована та технічна команда Михайлівської ОТГ, друге місце посіли якимівські міні-футболісти, третє - біленьківці. Після підбиття підсумків в командному заліку (підрахунок проводився за найменшою сумою балів з п’яти видів спорту) з сумою 7 залікових балів перемогла команда Якимівської об’єднаної територіальної громади ( в.о. голови Максим Забара, директор КЗ «Якимівський ФСК « Володимир Костишак), яка і буде представляти Запорізьку область на Всеукраїнських змаганнях. Yes Друге місце (13 залікових балів) посіла команда Михайлівської ОТГ( голова ОТГ Олександр Ракша), третє (16 балів) - Біленьківська ОТГ( голова Світлана Зачепило). табл на сайт.jpg
Переглядів: 180 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0