Головна » 2011 » Травень » 31 » Всеукраїнський об’єднавчий турнір з Кіокушин-кан і Коі карате
17:43
Всеукраїнський об’єднавчий турнір з Кіокушин-кан і Коі карате

28 травня в селищі Кирилівка, в концертно-розважальному клубі «Галактика».пройшов перший Всеукраїнський об’єднавчий турнір з Кіокушин-кан і Коі карате присвячений памяті героя Великої вітчизняної війни Тітова Георгія Михайловича. 130 спортсменів з різних куточків України виборювали нагороди в цьому виді бойових мистецтв. Почесним гостями турніру були : полковник Луценко Олег Володимирович, один із засновників загону спеціального призначення «Витязь», командир 1-ї в СССР професійної роти спецназу;офіційний представник України в Міжнародній організації Кіокушин-кан та Коі карате, президент Всеукраїнської організації, Шихан Височинський Костянтин Леонідович, володар 4-го дану .

З вітальним словом від Киридівської селищної ради звернувся заступник голови Володимир Шарій, від фізкультурно-спортивного товариства «Колос» -голова обласної організації Земляков Анатолій , який нагородив тренера-викладача Кирилівської ДЮСШ «Азовець» з кіокушин-кан, Галигіна Руслана , пам’ятною медаллю та грамотою за вагомий внесок в розвиток дитячо-юнацького спорту в районі та в області. Вихованці тренера досить вдало виступили на турнірі і вибороли призові місця. Віталій Шершньов , вікова група 8-9 років у ваговій категорії до 30 кг та Миколо Дзямко( 10-11 років, в/к до 30 кг) вибороли перші м’ясця. Олександр Варламов (12-13 років. в/к до 40 кг.) в змаганнях з хоку-токі був перший, його земляк Олександр Гуртовий ( 14-15 р., в/к 65 кг) – посів друге місце. Всі призери турніру крім медалей та грамот одержади від організаторів пам’ятні подарунки. Спонсорами турніри виступили; Кирилівська селищна рада, міжнародна асоціація ветеранів підрозділу антитерору «Альфа»,приватний підприємець Юрiй Осадчий.

Переглядів: 533 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0