Головна » 2019 » Лютий » 4 » Вільнянські волейболісти вибороли Кубок з волейболу.
12:34
Вільнянські волейболісти вибороли Кубок з волейболу.
1 лютого відбулись змагання з волейболу серед юнаків на кубок ГО "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області". Сім команд виборювали головний приз змагань. Ігри проходили у двох спортивних залах міста Василівки. Yes У групі "А" перемогла команда Пологівського району, а в групі "В" - Вільнянського району. Передувала фінальній зустрічі гра за третє місце, в якій спортсмени Приазовської ДЮСШ впевнено перемогли господарів майданчику, василівських волейболістів. А перемогу у фіналі святкували «вільнянці»(тренер Віталій Гиря), Yes друге місце - за «пологівцями» (тренер Віктор Невілько). Кращими гравцями було визнано: Колесніков Нікіта (Приазовська ДЮСШ), Подставний Володимир (Пологівський р-н), Мамочкін Назар (Вільнянська ДЮСШ). Вони були нагороджені призами від відділення НОК України в Запорізькій області. Yes Тепер на юнаків очікують зональні змагання з волейболу в залік 28-ї обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?", проведення яких заплановано на 15 та 16 лютого 2019 року в містах Приморську, Вільнянську, Гуляйполі та Василівки. За попередніми даними участь в цих змаганнях підтвердили 18 команд з районів та об`єднаних територіальних громад Запорізької області. Yes Yes
Переглядів: 342 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0