Головна » 2014 » Вересень » 25 » В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу, де переможцями стали господарі.
12:32
19-21 вересня 2014 року в Приморську пройшли фінальні змагання обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти майбутній олімпієць?» з футболу серед юнаків 2000-2001 років народження. В змаганнях прийняло участь 10 команд збірних районів Запорізької області. Жеребом команди були розподілені на три групи. Групи «А» і «В», в яких було по три команди, змагались на центральному стадіоні «Олімпієць» міста Приморська. Група «С», яка складалася з чотирьох команд, визначала найсильнішого на стадіоні «Азовець» села Баннівка. Господарі змагань з легкістю пройшли до фіналу, набравши шість очок на груповій стадії змагань. Іншими фіналістами стали команди збірних Вільнянського та Василівського районів. Ці три учасники і визначали між собою переможця та призерів обласної спартакіади. В першому поєдинку приморці з рахунком 2-0 переграли вільняців. Останні також поступились з мінімальним рахунком в другому матчі василівцям. Вирішальний поєдинок сильнішого не виявив – нічия 0-0. Тож за кращою різницею забитих та пропущених м`ячів переможцем обласної спартакіади з футболу стали господарі майданчику – збірна команда Приморського району (тренер Олег Іорганський). Срібло – у команди з Василівського району ( тренери Брик Володимир та Денисов В`ячеслав), бронзові призери – збірна Вільнянського району ( тренер Андрій Крошен). Всі результати та турнірні таблиці даних змагань наведені нижче: Нагородження переможця та призерів змагань проводив голова Відокремленого підрозділу ЦР ВФСТ «Колос» Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України » Анатолій Земляков та голова Приморської райорганізації ФСТ «Колос» Володимир Васильєв. Переможець був удостоєний Кубку, а призери нагороджені дипломами Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос». Також цим трьом командам було презентовано солодкі призи від спонсорів змагань. То ж в обласній спартакіаді сільських школярів під девізом «Хто ти майбутній олімпієць?» першу сходинку за підсумками десятьох видів змагань поки все ще посідає Приморський район. Попереду залишилось чотири види. Нагадаємо, що командна першість визначається за найбільшою сумою очок у восьми кращих видах спорту з чотирнадцяти. Поточну таблицю спартакіади наведено нижче:
Переглядів: 521 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0