Головна » 2015 » Січень » 21 » В підтримку акції «Я-Волноваха» Запорізький «Колос» проводить юнацький турнір з футзалу.
12:18
В багатьох містах України цими вихідними пройшли "Марші єдності" в пам`ять про вбитих пасажирів автобуса "Златоустівка - Донецьк". Тисячі українців вийшли на марш миру "Я - Волноваха". Запорізький «Колос» теж не залишив поза увагою цю національну трагедію, яка трапилася на Донбасі, підтримавши всеукраїнську акцію хвилиною мовчання на відкритті обласного Кубку з футзалу, який 17 січня відбувся в місті Василівка. Сім команд юнаків 1999 року народження прийняли участь в Кубку Запорізької обласної організації «Колос». Поєдинки проходили в цікавій,чоловічій боротьбі. В групі «А» фіналістом змагань стали підопічні Олексія Калініна «Степной» із села Заповітне, Кам`янсько-Дніпровського району (відділення футболу Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос»). В драматичному поєдинку за вихід до фіналу вони здолали місцеву «Таврію» з Василівки (тренер Андрій Мицик) з рахунком 5-4. В групі «В» фіналістом стала команда Приазовської ДЮСШ, яка без проблем переграла своїх суперників по групі, але у фіналі все ж поступилася вищезазначеній команді «Степной» з рахунком 3-1 . В матчі за третю сходинку господарі одержали перемогу над командою «Олімп-НВК» з Великої Білозерки (тренер Іван Білан) , вдовольнившись третім місцем змагань. Далі місця розподілились наступним чином: 5 місце – «Стандарт» з Михайлівки, 6 місце – команда з села Дніпровка з Кам`янсько-Дніпровського району, 7 місце – «Райагропостач» (с.Пришиб, Михайлівського району). Всіх призерів голова обласного «Колоса» Анатолій Земляков нагородив Кубками, грамотами та настільними календарями, а кращих гравців ( ними стали: Ходус Станіслав з «Таврії» та Кумеда Анастасія з Приазовської ДЮСШ) відзначив індивідуальними дипломами обласної організації. Нижче приведені результати та турнірні таблиці вищевказаних змагань.
Переглядів: 570 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0